WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówShowBiz

ShowBiz5.0.1.480

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ShowBiz 5 to profesjonalne oprogramowanie stworzone przez firmę ArcSoft, przeznaczone do tworzenia i edycji plików wideo.

Aplikacja oferuje przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika oraz pełne wsparcie dla urządzeń przenośnych i formatu Blu-ray (AVCHD, BD). W programie znajdziemy zintegrowanie narzędzia do edycji plików wideo, umożliwiające m.in.: dodawanie efektów przejścia i tekstów, zmniejszanie poziomu hałasu, kadrowanie i dzielenie/łączenie filmów na poszczególnie części, a także dostosowywanie poziomu jasności, koloru, nasycenia i kontrastu.

Program ShowBiz posiada niemal wszystkie najważniejsze funkcje do edycji wideo. Na szczególną uwagę zasługuje narzędzie Anti-Shaking, które zapewnia płynniejsze odtwarzanie zmodyfikowanego filmu. Aplikacja umożliwia też szybkie tworzenie płyt DVD, Blu-ray i AVCHD, a także pozwala użytkownikowi na udostępnianie filmu w najpopularniejszych serwisach YouTube i Facebook. W programie znajdziemy również możliwość przesyłania plików do urządzeń przenośnych typu iPad, iPod Touch lub iPhone.

Podczas korzystania z aplikacji można uzyskać dostęp do specjalnego trybu Oś Czasu (Timeline), która przeznaczona jest dla bardziej doświadczonych osób. Oferuje on dodatkowe narzędzia do plików audio i wideo oraz konfigurowania specjalnych ustawień dla poszczególnych fragmentów filmu. ShowBiz umożliwia tworzenie i dzielenie filmów trójwymiarowych oraz pozwala na konwertowanie ich do formatu DVD, AVCHD lub Blu-ray. W jego zasobach znajdziemy również funkcje do regulacji głośności i szybkości odtwarzania dźwięku oraz do komponowania ścieżki dźwiękowej.

Uwaga!

Program ShowBiz dostępny jest wersji trial i pozwala na 15 dni darmowego testowania. Po upływie tego czasu należy odinstalować program lub wykupić licencję na stronie producenta.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentArcSoft Inc.
Liczba pobrań10 972
Data aktualizacji11 wrz 2013
Rozmiar pliku123.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)