bDYWJMMR
Shuangs Audio Editor ikona

Shuangs Audio Editor3.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shuangs Audio Editor to darmowa i stosunkowo prosta aplikacja przeznaczona do obróbki plików dźwiękowych zapisanych na dysku twardym komputera. Program cechuje się minimalistycznym i łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika.

bDYWJMMT

Jeśli potrzebujesz dokonać pewnych prostych modyfikacji na plikach dźwiękowych, takich jak wycięcie fragmentów audio, jego przycięcie, zmiana poziomu głośności czy też dodanie efektów fade in oraz fade out (stopniowego wyciszania) to Shuangs Audio Editor potrafi dokonać właśnie tego. Poza tym, aplikacja nie zawiera praktycznie żadnych innych opcji. Pliki wynikowe możemy zapisać w kilku formatach - WAV, MP3 oraz WMA.

Pomimo swojej prostoty, aplikacja nie jest przyjazna użytkownikowi i jej używanie potrafi frustrować. Nawet te nieliczne operacje, które są dostępne w programie są zaimplementowane w mało intuicyjny sposób. Przykładowo operacja wycięcia fragmentu ścieżki audio wymaga ręcznego ustawienia znaczników początku i końca za pomocą prawego przycisku myszy - nie są one jednak w żaden sposób reprezentowane wizualnie, nie można więc ich łatwo modyfikować. Do tego poważnym błędem autorów jest brak bardzo ważnej opcji cofnięcia wprowadzonych zmian, co zmusza do rozpoczynania wszystkiego od nowa przy najmniejszej pomyłce.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Shuangs Audio Editor 3.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań166
Data aktualizacji25 cze 2015
Rozmiar pliku1.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Shuangs Audio Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYWJMNy
bDYWJMNP