bDYWwZLV
Shuangs Audio Joiner ikona

Shuangs Audio Joiner2.5

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Shuangs Audio Joiner to niewielka, dostępna za darmo aplikacja, za pomocą której połączymy w jeden kilka plików audio. Program jest skierowany głównie do mniej zaawansowanych użytkowników komputerów.

bDYWwZLX

Aplikacja cechuje się prostym i czytelnym interfejsem użytkownika oraz praktycznie brakiem jakichkolwiek bardziej zaawansowanych opcji. Obsługa sprowadza się do dodania do listy plików audio, które mają być połączone w jeden, a następnie naciśnięcie przycisku Join, aby rozpocząć ten proces. Łączyć możemy pliki w formatach MP3, WAV oraz WMA, zaś efekt procesu możemy zapisać również w tych samych, trzech formatach.

Pomimo tego, że Shuangs Audio Joiner pokazuje na liście plików takie wartości jak częstotliwość próbkowania (bit rate), ilość kanałów audio i nie tylko, to na próżno szukać tutaj bardziej zaawansowanych opcji. Jedyne, na co mamy wpływ to podstawowe opcje związane z ustawieniem wartości bit rate. Program jest prosty, zarówno w obsłudze, jak i w funkcjonalności, co będzie zaletą dla jednych, a minusem dla drugich.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Shuangs Audio Joiner 2.5wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań684
Data aktualizacji25 cze 2015
Rozmiar pliku1.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Shuangs Audio Joiner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYWwZMC
bDYWwZMT