WindowsArchiwumProgramy archiwalneShut Down-O-Matic

Shut Down-O-Matic2.2.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Darmowy program do zamykania systemu Windows lub restartowania komputera o określonej porze lub po upływie określonego czasu lub po zamknięciu określonej aplikacji. Przydatny przy oglądaniu filmów lub telewizji na komputerze, a także przy pobieraniu plików. Umożliwia wymuszenie zamknięcia systemu bez zgody na zamknięcie ze strony aplikacji...

Cechy programu Podstawowe funkcje: zamknięcie, restart, wylogowanie Opóźnienie podawane w sekundach Opóźnienie podawane w formacie GG:MM:SS (godzina, minuta, sekunda) Podawanie dokładnej godziny i daty zamknięcia systemu Zamykanie systemu po zakończeniu działania wybranej aplikacji Dodatkowe polecenia: user.exe,ExitWindows - zamyka system user.exe,ExitWindowsExec - restartuje Windows bez ponownego uruchamiania komputera setupx(...) - jedna z wbudowanych metod restartu Windows krnl386.exe,ExitKernel - system przestaje działać (aż do następnego uruchomienia ;) UWAGA: polecenia Ekstra... działają natychmiast (nawet jeśli jest ustawione jest opóźnienie) Inne opcje: Wymuś! - przy zamykaniu systemu Windows nie pyta aplikacji o pozwolenie na zamknięcie. W praktyce oznacza to utratę niezapisanych informacji. Wyłącz Zasilanie - wyłącza zasilanie po zamknięciu systemu Ukryj Okno - Okno programu jest ukrywane. Program jest schowany tak dobrze, że aby go wyłączyć trzeba użyć klawiszy Ctrl+Alt+Del. Test (nie zamykaj) - System nie jest zamykany. Przydatne do kombinowania i ekperymentowania z różnymi opcjami. Dźwięki - 300, 60, 3, 2 lub 1 sekundę przed końcem podanego czasu odgrywane są odpowiednie dźwięki Uwaga! Program został stworzony w oparciu o warunki GNU General Public License, zgodnie z którymi jest oprogramowaniem całkowicie darmowym z możliwością przetwarzania jego kodu źródłowego. Może być dowolnie rozpowszechniany z zastrzeżeniem jednoczesnego udostępniania kodu źródłowego. Kod źródłowy programu instalowany jest wraz z programem do pliku "src.zip".

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.98 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań141 416
Data aktualizacji6 maj 2004
Rozmiar pliku0.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)