AndroidGrySportoweSiatkówka 2019
Siatkówka 2019 ikona

Siatkówka 20191.0.63

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Siatkówka 2019 to zręcznościowa gra sportowa z karykaturalnymi zawodnikami i kolorową oprawą graficzną.

Jak wygląda rozgrywka?

Będziemy musieli serwować, przebijać, blokować, ścinać i lobować, by zdobyć jak największą liczbę punktów i pokonać naszych rywali na wielu zróżnicowanych arenach sportowych. Pozwoli nam to uzyskać dostęp do nowych toreb z niedostępnymi wcześniej przedmiotami. Mowa w tym przypadku chociażby o kosmetycznych dodatkach umożliwiających zmodyfikowanie wyglądu swojego zawodnika.

Siatkówka z przymrużeniem oka

Jak już wspomniano, Siatkówka 2019 nie jest grą realistyczną, toteż autorzy puścili wodze fantazji i umieścili w swoim dziele unikatowe supermoce. Dzięki nim możemy zrobić użytek z płonących piłek czy też przechytrzyć innych uczestników zabawy za pomocą funkcji spowalniania czasu. Oprócz tego Siatkówka 2019 zawiera możliwość rozwijania swojej postaci poprzez zwiększanie statystyk (siła, moc zagrywki, kondycja i atak).

Za darmo

Siatkówka 2019 jest grą free-to-play. Każdy chętny może ją pobrać za darmo z Google Play, ale w toku rozgrywki możliwe będzie skorzystanie z mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze kupimy rozmaite dodatki do wykorzystania w dalszej części zabawy.

Cechy gry Siatkówka 2019:

darmowa zręcznościówka proste do opanowania sterowaniewygrywaj, by zdobyć coraz lepsze przedmiotysystem rozwoju postaci możliwość odblokowywania supermocy

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań74
Data aktualizacji21 gru 2023
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Siatkówka 2019 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)