Sicher ikona

Sicher

iOSKomunikacja/społecznośćSpecjalistyczne komunikatorySicher
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sicher to komunikator przeznaczony na urządzenia mobilne, którego głównym założeniem jest zapewnienie użytkownikowi możliwie największej prywatności i bezpieczeństwa. Aplikacja została stworzona przez niemiecką firmę SHAPE, znaną także z popularnego komunikatora IM+. Sicher to produkt inny, który skupia się na szyfrowaniu, a także automatycznym wymazywaniu archiwalnych danych.

Sicher to komunikator, który nie wymaga posiadania dedykowanego konta. Użytkownik jest weryfikowany za pomocą numeru swojego telefonu, poprzez numery nawiązuje także kontakt z innymi osobami. Sama aplikacja jest zabezpieczona przed dostępem za pomocą kodu zabezpieczającego. Wszystkie dane użytkownika przechowywane lokalnie są szyfrowane, podobnie wszystkie wiadomości wysyłane do innych użytkowników sieci. Komunikator pozwala na pisanie wiadomości tekstowych, oraz wysyłanie obrazków i dokumentów biurowych. Jedna z opcji pozwala na automatyczne niszczenie wysyłanych wiadomości po określonym przez użytkownika czasie. Aplikacja pozwala ponadto na zapraszanie do niej znajomych poprzez SMS, email, oraz systemowy mechanizm udostępniania.

Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim, ustawienia pozwalają na jej lepszą personalizację (np. zmiana rozmiaru czcionki). Wyświetlane przez nią powiadomienia domyślnie nie zawierają informacji o nadawcy wiadomości. Komunikator jest udostępniany za darmo, również wszystkie dostępne w nim opcje są bezpłatne, aplikacja nie wyświetla też żadnych reklam. W przypadku korzystania z połączenia pakietowego, użytkownik ponosi opłaty zgodnie z cennikiem operatora.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSHAPE GmbH
Liczba pobrań58
Data aktualizacji30 lis 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Sicher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)