Signal z drobną, ale ważną aktualizacją. Wydano bugfix do... bugfiksa

Strona głównaSignal z drobną, ale ważną aktualizacją. Wydano bugfix do... bugfiksa
02.04.2021 09:38
Signal z drobną, ale ważną aktualizacją. Wydano bugfix do... bugfiksa
bEateyLG

Signal na iOS doczekał się podbicia numerka wersji do 5.8.1. Aktualizacja nie jest duża, ale rozwiązuje dwa błędy UI znane z tej wersji komunikatora, więc warto dać jej szansę.

bEateyKZ

Przede wszystkim Signal 5.8.1 na iOS eliminuje błąd uniemożliwiający w niektórych przypadkach wysyłkę kilku zdjęć naraz, wprowadzając przy okazji opcję wysyłki całych albumów. Rozprawia się ponadto z problemami, jakie mogły towarzyszyć próbie załączenia do wiadomości większych gabarytowo naklejek.

Dotąd w obydwu tych scenariuszach aplikacja potrafiła grymasić; częściowo przestać odpowiadać lub wyświetlać błędy graficzne. Twórcy deklarują poprawę.

Co ciekawe, obydwa rzeczone błędy miały zostać poprawione już przed dwoma tygodniami w wydaniu numer 5.8, ale najwyraźniej nie wszystko poszło zgodnie z planem. Wydano więc bugfix do bugfiksa, co może brzmieć nieco zabawnie. Miejmy jednak nadzieję, że tym razem zadziała.

bEateyLb

Komunikator powinien zaktualizować się automatycznie, kierując do App Store. Można jednakowoż skorzystać też z odnośnika w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEateyLX