WindowsGrafikaInne programy graficzneSimilar Image Finder

Similar Image Finder1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Similar Image Finder to charakteryzujące się dużą szybkością działania narzędzie, służące do wyszukiwania oraz usuwania zduplikowanych fotografii. Z jego pomocą sprawnie oczyścimy dysk komputera z powtarzających się lub podobnych do siebie zdjęć.

Ta stosunkowo niewielka aplikacja użyteczna okazać się może dla wszelakiego rodzaju amatorów fotografii. Pozwala ona w łatwy sposób pozbyć się z komputera zbędnych zdjęć, czy to kopii ulokowanych w różnych lokalizacjach dysku czy obrazów niewiele się od siebie różniących. Wystarczy, że zdefiniujemy foldery uwzględniane podczas działania programu, a on sam wyszuka dla nas zduplikowane pliki graficzne. Ich lista, będąca efektem analizy, zawiera informacje o lokalizacji oryginału i kopii, stopniu podobieństwa oraz podgląd obrazu.

Similar Image Finder obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne wśród których znajdziemy JPG, JPEG, PNG, BMP, ICO, TIF oraz TIFF, umożliwiając kompleksowe porównywanie wielu typów grafiki. Dodatkowo z poziomu ustawień narzędzie mamy możliwość definiowania minimalnego stopnia podobieństwa, czy program ma przeszukiwać podfoldery i na jakiej podstawie wskazywane mają być oryginały zdjęć (po rozmiarze pliku, dacie utworzenia lub rozmiarze pikseli).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTago Software
Liczba pobrań714
Data aktualizacji17 sie 2013
Rozmiar pliku6.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)