Simple Code Editor ikona

Simple Code Editor2.01

WindowsProgramowanieEdytory dla programistówSimple Code Editor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Simple Code Editor to nieskomplikowany program, który umożliwia edycję plików zapisanych w formatach HTML, CSS oraz JavaScript.

Za pomocą Simple Code Editor możemy nie tylko otworzyć wybrany dokument, ale również stworzyć własny, lecz wymaga to oczywiście odpowiednich umiejętności, chociażby w zakresie znajomości takich języków, jak np. JavaScript, HTML czy CSS. Opisywane narzędzie pozwala również na uzyskanie dostępu do konsoli JavaScript.

Simple Code Editor oferuje możliwość podświetlania składni, dzięki czemu szybciej wykryjemy ewentualne błędy we wprowadzonym kodzie. Jednocześnie wprowadza automatyczne wcięcie i sprawia, że tekst jest czytelny. Po zakończeniu pracy nad danym fragmentem lub też całym projektem możemy skorzystać z funkcji podglądu.

Na uwagę zasługuje wiele opcji w zakresie dostosowywania wyglądu Simple Code Editor do własnych upodobań przy wykorzystaniu rozmaitych motywów.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań129
Data aktualizacji16 lis 2015
Rozmiar pliku1.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Simple Code Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)