Simple IP Config ikona

Simple IP Config2.9.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Simple IP Config to niewielkie i darmowe narzędzie, które pozwala na bezproblemową zmianę ustawień sieciowych w systemie operacyjnym Windows.

Za pomocą tej aplikacji zmodyfikujemy adres IP, maskę podsieci, bramę sieciową oraz serwer DNS. Na uwagę zasługuje także opcja stworzenia nieograniczonej liczby profilów w celu szybkiej zmiany ustawień sieciowych między którymi możemy się szybko przełączać.

Warto również zaznaczyć, że Simple IP Config wyświetla szczegółowe informacje na temat adresu IP, maski podsieci, domyślnej bramy sieciowej, preferowanego i alternatywnego serwera DNS, serwera DHCP, a także statusu urządzenia sieciowego (możemy je włączyć lub wyłączyć jednym przyciskiem).

Simple IP Config charakteryzuje się niewielkim rozmiarem (waży mniej niż 1 MB), a ponadto nie wymaga instalacji na dysku twardym.

Udostępnij
Simple IP Config 2.9.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań800
Data aktualizacji21 mar 2019
Rozmiar pliku0.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Simple IP Config ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)