SimpleMind Pro1.20.2

MacOSBiuroInne programy biuroweSimpleMind Pro
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SimpleMind to narzędzie do tworzenia tzw. map myśli, czyli specjalnych rysunków i haseł, dzięki którym szybciej przyswoimy zagadnienia widoczne na ekranie. Technika ta jest szczególnie często wykorzystywana przez uczniów podczas nauki przed ważnym sprawdzianem.

Po uruchomieniu SimpleMind widzimy domyślną mapę myśli, którą możemy swobodnie zmodyfikować, dodając lub usuwając wybrane chmurki, zmieniając ich treść, rozmiar czy kolor czcionki. Liczne style graficzne pozwalają na dostosowanie wyglądu mapy myśli do preferencji użytkownika. Znajdziemy tu nie tylko efektowne, ale i minimalistyczne szablony.

SimpleMind pozwala na zaprojektowanie mapy myśli składającej się wyłącznie z tekstów, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wzbogacić projekt, umieszczając w nim chociażby obrazy czy ikony, dzięki którym całość będzie prezentować się zdecydowanie bardziej atrakcyjnie. Warto dodać, że program umożliwia zdefiniowanie skrótów klawiaturowych. Korzystanie z nich na pewno przyśpieszy tworzenie kolejnych map myśli.

Mapę myśli zaprojektowaną w SimpleMind bez problemu zapiszemy i wyślemy do innych osób na przykład za pośrednictwem e-maila. Obsługiwane formaty plików to: SMMX (SimpleMind Mind Map), PDF, PNG, SVG, HTML, TXT, OPML i MM.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSimpleApps
Liczba pobrań49
Data aktualizacji28 mar 2018
Rozmiar pliku4.28 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)