WindowsArchiwumProgramy archiwalneSizer

Sizer3.34

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sizer to niewielkie narzędzie, które umożliwia zmianę rozmiaru dowolnego okna w systemie Windows do wskazanego przez użytkownika rozmiaru. Jego prostą funkcjonalność docenią z pewnością webmasterzy, podczas pracy których często zachodzi potrzeba sprawdzenia jak dana strona prezentować się będzie w wybranej rozdzielczości. Z pomocą aplikacji Sizer tego typu operacje nie będą wymagały już faktycznej zmiany rozdzielczości.

Program domyślnie oferuje 3 predefiniowane rozmiary okien - 640x480, 800x600 oraz 1024x768 pikseli. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby z poziomu ustawień definiować nowe wymiary. Sizer pozwala dodatkowo ustalać pozycję okna na ekranie przy danych wymiarach. Możemy np. skonfigurować aplikację tak, aby okno przy zmianie rozmiarów na 800x600 pikseli wyświetlane było na środku ekranu, w jego rogu itp.

Podobnie jak funkcjonalność narzędzia, tak również jego obsługa jest banalnie prosta. Zmiana rozmiaru dowolnego okna wykonywana może być z poziomu samego narzędzia, znajdującego się w zasobniku systemowym lub po najechaniu na krawędź okna i kliknięciu na nią prawym przyciskiem myszy.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.34 oceny
Twoja ocena
Producentbrianapps.net
Liczba pobrań28 721
Data aktualizacji13 mar 2013
Rozmiar pliku0.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)