Skacz jak Stoch! Zagraj w jedną z gier o skokach narciarskich

Strona głównaSkacz jak Stoch! Zagraj w jedną z gier o skokach narciarskich
09.01.2017 16:37
Skacz jak Stoch! Zagraj w jedną z gier o skokach narciarskich

Po sukcesach w Turnieju Czterech Skoczni kto nie chce skakać jak Kamil Stoch, Piotr Żyła i Maciej Kot? Oczekiwanie na zawody w Wiśle i Zakopanem umilą gry, których motywem przewodnim jest ten lubiany przez Polaków sport. To świetny pretekst by przypomnieć sobie Deluxe Ski Jump na DOSBoksie albo zagrać w coś zupełnie nowego.

bEDCqYNx

Ski Jump

Ski Jump to bardzo dobry symulator skoków narciarskich w 3D. Można tu skakać na 55 skoczniach różnej długości, od K50 do K250. Skakanie w Ski Jump wymaga dużo precyzji, ale czułość kontrolek można regulować. Dotknięcie ekranu rozpoczyna zjazd, dotknięcie dwoma palcami na raz sygnalizuje wybicie, a by utrzymać skoczka w powietrzu jak najdłużej, trzeba przesuwać palec w górę i w dół po ekranie, by korygować jego pozycję. Ponowne dotknięcie ekranu dwoma palcami pozwala elegancko wylądować.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W Ski Jump można grać samemu i przejść Puchar Świata, Puchar Lotów lub Turniej 4 Skoczni, albo zmierzyć się z innymi graczami online. Można też skoczyć na wybranej skoczni w ramach treningu. Po każdym skoku można zobaczyć tabelę wyników. Kolejne skoki podnoszą poziom postaci. Gra daje możliwość zmiany wyglądu skoczka. Wraz ze zmianą stroju i wyposażenia nieznacznie zmieniają się jego możliwości podczas skoku.

bEDCqYNz

Gra Ski Jump jest dostepna na Androida i iOS-a.

Planica

Planica to słoweńska gra o skokach narciarskich, inspirowana wydarzeniami z doliny o tej nazwie. W Planicę można grać samemu, w maksymalnie 4 osoby, podając sobie urządzenie, a także biorąc udział w turniejach online. Tryb turniejowy wymaga rejestracji, jest na razie w fazie testowej i może sprawiać problemy, ale gra lokalna przebiega bez zarzutu. Do tego gra ma świetną oprawę dźwiękową.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Sterowanie w grze jest intuicyjne, ale nie każdy skok będzie udany, mimo że do zabawy wystarczy jeden palec. W odpowiednim miejscu przed końcem skoczni trzeba dotknąć ekran, by się wybić. W locie będzie potrzebne dostosowanie pozycji. Puszczając ekran można bezpiecznie wylądować. Wszystkie akcje wymagają wyczucia czasu, przez to nie można uznać tej gry za łatwą.

bEDCqYNF

Aplikacja daje też możliwość zmiany stroju i wyposażenia narciarza. Elementy ubioru można kupić za monety zarobione w grze. Najlepsze skoki można udostępnić w postaci filmów na Facebooku i Twitterze, także nagrywając do nich komentarz.

Planica jest dostepna na Androida i iOS-a.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEDCqYOv