AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneSkarby blisko Krakowa
Skarby blisko Krakowa ikona

Skarby blisko Krakowa2.0.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Skarby blisko Krakowa to aplikacja, którą warto zainstalować przed zwiedzaniem atrakcji, jakie czekają na nas w podkrakowskich gminach, takich jak: Czernichów, Mogilany, Skawina oraz Świątniki Górne.

Skarby blisko Krakowa zawierają przede wszystkim szczegółowe informacje o rozmaitych miejscach, w tym kościołach, dworach, muzeach, rezerwatach przyrody, ale nie tylko. Program oferuje możliwość zapoznania się z mapą terenu i ofertą pobliskich obiektów (np. Dworu Dzieduszyckich w Radziszowie, Stadionu Miejskiego w Skawinie czy Basenu Camena), a także oddaje do dyspozycji niezbędnik turysty (dzięki niemu zlokalizujemy przystanki, dworzec PKP, aptekę, restauracje, sklepy spożywcze, itp.) oraz kalendarium wydarzeń.

Na wycieczkę warto zabrać ze sobą słuchawki, gdyż w Skarbach blisko Krakowa udostępniono audioprzewodnika. Po aktywowaniu tej opcji i podejściu do obiektu można odsłuchać informacje na jego temat.

Do działania programu Skarby blisko Krakowa nie jest wymagane stałe połączenie z internetem. Wystarczy pobrać niezbędne dane (np. przy użyciu hotelowej sieci Wi-Fi), a następnie korzystać z aplikacji w terenie bez konieczności uruchamiania mobilnego internetu. Nie obejdzie się jednak bez aktywowania funkcji GPS, dzięki której poznamy naszą pozycję na danym obszarze i lokalizację obiektów.

Oprócz polskiej wersji językowej, Skarby blisko Krakowa dostępne są także po angielsku, niemiecku i francusku. Z pewnością zachęci to zagranicznych turystów do odwiedzenia naszego kraju.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań65
Data aktualizacji17 lut 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Skarby blisko Krakowa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)