bDXUZvSJ

Skarby Montezumy 2

Strona głównaWindowsGryLogiczne i karcianeSkarby Montezumy 2
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Skarby Montezumy 2 to gra logiczna stworzona przez studio Alawar. Gracz będzie tu mógł wkroczyć do azteckiego świata i rozwiązywać zagadki logiczne, które polegają na zbiajniu pojawiających się na planszy kolorowych kamieni. Gra zawiera ponad 150 różnych zagadek i trzy tryby rozgrywki, które zapewnią zabawę na długie godziny.

bDXUZvSL

Rozgrywka

Na początku gracz może wygrać reprezentującą go postać damską lub męską oraz wpisać swoje imię. Główny tryb rozgrywki, czyli fabularny, oferuje aż sto dwadzieścia poziomów, w tym na trzech różnych stopniach trudności: łatwym, trudnym i dla eksperta.

Każda zagadka polega na przesuwaniu kolorowych kamieni w taki sposób, aby w jednej linii (poziomej lub pionowej) obok siebie znalazły się przynajmniej trzy identyczne. Celem jest rozbicie kamieni zawierających kryształy w takiej ilości, aby zapełniły widniejący po lewej stronie planszy pasek.

Poziomy ograniczone są nieubłaganie upływającym czasem, który można jednak wydłużyć poprzez szybkie i sprawne usuwanie kamieni, czyli “combo”. Za wygraną w odpowiednim czasie można zdobyć jedną z trzech masek: zieloną, która przyznawana jest za najszybsze rozwiązanie zagadki i oznacza otrzymanie maksymalnej ilości złotażółtą, przyznawaną za czas zbyt długi, by otrzymać zieloną i oznaczającą mniejszą ilość złotaniebieską, za ukończenie poziomu z kiepskim wynikiem – oznacza najmniejszą nagrodę

Otrzymywane złoto, przyda się do rozbudowy miasta. Stworzone jest ono z budynków oraz ulepszeń i totemów, które można kupować i sprzedawać. Poszczególne elementy możliwe do nabycia pojawiają się po osiągnięciu odpowiedniego poziomu.

Poza trybem fabularnym, w grze odblokować można dwa inne: tryb łamigłówek zawierający czterdzieści nowych, ciekawych zagadek oraz grę ciągłą, czyli tryb "bez końca". Każdy tryb oraz poziom trudności ma swoją osobną tabelę najlepszych wyników, do której gracz w każdej chwili może zajrzeć.

Do pobrania dostępna jest wersja demonstracyjna, w której przez pół godziny można zagrać w pełną wersję Skarbów Montezumy 2 i zapoznać się z jej zawartością.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Skarby Montezumy 2 nullwersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAlawar
Liczba pobrań249
Data aktualizacji1 paź 2020
Rozmiar pliku0.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXUZvTq
bDXUZvTH