bEhHGCqd
Ski Jump Mania 3 ikona

Ski Jump Mania 3

Strona głównaiOSGrySportoweSki Jump Mania 3
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store

Ski Jump Mania 3 to prosta do zrozumienia, ale trudna do opanowania gra dla miłośników skoków narciarskich.

bEhHGCqf

Przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki Ski Jump Mania 3 zaoferuje możliwość ukończenia krótkiego, ale treściwego samouczka, w którym dowiemy się, jak należy wybić się z progu, kontrolować skoczka podczas lotu oraz wykonać lądowanie (najlepiej oczywiście z telemarkiem). Jeśli będziemy chcieli szlifować swoje umiejętności między kolejnymi zawodami, zawsze możemy uruchomić tryb treningu dostępny w menu głównym.

Ski Jump Mania 3 zawiera elementy RPG, co sprawia, że w toku zabawy możemy ulepszać rozmaite parametry swojego zawodnika (np. wyjście z progu). Okaże się to przydatne zarówno podczas rywalizacji przeciwko sztucznej inteligencji, jak i innym graczom, bowiem Ski Jump Mania 3 oferuje nie tylko fabularny tryb kariery, ale także multiplayer. Oprócz tego gra wymaga stawiania kolejnych budynków w kurorcie narciarskim i rozbudowywania go wraz z upływem czasu.

Ski Jump Mania 3 jest grą dostępną do pobrania za darmo. W aplikacji znajdziemy jednak mikropłatności, dzięki którym za prawdziwe pieniądze będziemy mogli nabyć dodatki do wykorzystania podczas rozgrywki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań13
Data aktualizacji22 gru 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Ski Jump Mania 3 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhHGCqK
bEhHGCrb