AndroidZdrowie i aktywnośćInne dyscypliny sportoweSki Tracks
Ski Tracks ikona

Ski Tracks

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ski Tracks jedna z bardziej popularnych aplikacji do rejestrowania naszej aktywności na stokach. Jej zaletą jest spora ilość rejestrowanych danych oraz prosta obsługa.

Autorzy chwalą się także bardzo dobrym czasem pracy na baterii. Aplikacja działająca w tle ma nie obciążać zbytnio naszego telefonu. Gdy poziom baterii będzie niski dodatkowo sama zakończy rejestrowanie, aby nie pozbawić nas możliwości korzystania z urządzenia. Do poprawnego działania nie wymaga połączenia z siecią

W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań nie wymaga od nas także zakładania konta. Zaraz po uruchomieniu jest gotowa do startu. Dzięki pracy w tle, możemy dalej spokojnie korzystać z telefonu.

Z aplikacji będą zadowoleni miłośnicy statystyk i analiz. Nie tylko zbiera wiele informacji o naszej trasie, ale również przedstawia je w czytelnej formie. Do tego oferuje analizę danych oraz opcję dodawania zdjęć. Wyniki możemy nie tylko zapisać na później, ale również udostępnić.

Drobne zastrzeżenia można mieć do interfejsu, choć intuicyjny nie zachwyca wykonaniem. To jednak tylko drobny szczegół. Program nie posiada darmowej wersji testowej, ale pełna wersji to wydatek zaledwie kilku złotych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań814
Data aktualizacji9 lut 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Ski Tracks ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)