AndroidPodróże i transportInformatory turystyczneSKIRaport
SKIRaport ikona

SKIRaport

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SKIraport to aplikacja dla miłośników jeżdżenia na nartach po polskich stokach. Zawiera dane o blisko 70 ośrodkach i 120 wyciągach. Do tego zestaw przydatnych informacji, w tym pogodowych.

Ekran główny programu składa się z 3 części: wszystkie ośrodki, ulubione oraz mapa. W menu znajdziemy także opcje logowania na nasze konto oraz skorzystania z karnetów.

Ośrodki możemy przeszukiwać klasycznie za pomocą wyszukiwarki, jak i korzystając z mapy albo listy. Na ekranie głównym widnieje skrót informacji pogodowych z danymi ważnymi dla narciarzy. Pogoda pochodzi z bardzo dobrze ocenianego serwisu Yr.no.

Wybierając konkretną placówkę otrzymamy szereg szczegółowych informacji. Jego dane z możliwością szybkiego kontaktu, cennik i noclegi, mapę dojazdu, komentarze innych użytkowników, czy też możliwość skorzystania z pobliskich kamer. Do tego informacje o pobliskich stokach. Wszystko co niezbędne by zorientować się w warunkach dojazdy jak i wypoczynku.

Aplikacja SKIraport dostępna jest za darmo. Każdy kto myśli o zimowym wyjeździe na Polskie stoki powinien mieć ją w swoim telefonie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDeltaMind
Liczba pobrań141
Data aktualizacji1 lut 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
SKIRaport ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)