bEhGYoXp
Skitch ikona

Skitch2.3.2.176

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Skitch to bardzo przyjazna, darmowa aplikacja przeznaczona do wykonywania tzw. zrzutów ekranu (screenów). Cieszy się ona dużą popularnością wśród użytkowników, głównie ze względu na udostępnienie aplikacji na wiele platform systemowych - m.in. Windows, Mac OS oraz mobilnych Android i iOS.

bEhGYoXr

Na tle innych dostępnych rozwiązań tego typu Skitch wyróżnia się bardzo prostym, intuicyjnym i dopracowanym interfejsem graficznym. Program umożliwia tworzenie screenów, obejmujących cały ekran lub jedynie wskazany przez użytkownika obszar. Wśród godnych uwagi funkcji tej niewielkiej aplikacji wymienić należy wbudowany edytor graficzny, pozwalający wygodnie edytować stworzone wcześniej zrzuty ekranowe. Z jego pomocą nałożymy na screena tekst, strzałki, podstawowe kształty, zakreślimy wybrane fragmenty, a także dodamy adnotacje, zamażemy poufne informacje lub przytniemy do wybranych rozmiarów.

Gotowe projekty możemy zapisać na dysku w formacie PNG, BMP, JPG, PDF i TIFF, ale również przenieść do usługi Evernote, z pomocą której łatwo udostępnimy obraz znajomym czy opublikujemy go w popularnych serwisach społecznościowych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Skitch 2.3.2.176wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Liczba pobrań7 860
Data aktualizacji8 maj 2015
Rozmiar pliku34.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Skitch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhGYoXW
bEhGYoYn