Skitch ikona

Skitch2.3.2.176

WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuSkitch
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Skitch to bardzo przyjazna, darmowa aplikacja przeznaczona do wykonywania tzw. zrzutów ekranu (screenów). Cieszy się ona dużą popularnością wśród użytkowników, głównie ze względu na udostępnienie aplikacji na wiele platform systemowych - m.in. Windows, Mac OS oraz mobilnych Android i iOS.

Na tle innych dostępnych rozwiązań tego typu Skitch wyróżnia się bardzo prostym, intuicyjnym i dopracowanym interfejsem graficznym. Program umożliwia tworzenie screenów, obejmujących cały ekran lub jedynie wskazany przez użytkownika obszar. Wśród godnych uwagi funkcji tej niewielkiej aplikacji wymienić należy wbudowany edytor graficzny, pozwalający wygodnie edytować stworzone wcześniej zrzuty ekranowe. Z jego pomocą nałożymy na screena tekst, strzałki, podstawowe kształty, zakreślimy wybrane fragmenty, a także dodamy adnotacje, zamażemy poufne informacje lub przytniemy do wybranych rozmiarów.

Gotowe projekty możemy zapisać na dysku w formacie PNG, BMP, JPG, PDF i TIFF, ale również przenieść do usługi Evernote, z pomocą której łatwo udostępnimy obraz znajomym czy opublikujemy go w popularnych serwisach społecznościowych.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań8 650
Data aktualizacji8 maj 2015
Rozmiar pliku34.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Skitch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)