WindowsGryZręcznościoweSkoki Narciarskie 2020

Skoki Narciarskie 2020

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Skoki Narciarskie 2020 to prosta gra przeglądarkowa stworzona z myślą o wielbicielach skoków narciarskich. Swoich sił może spróbować w niej każdy, sterowanie bowiem jest bardzo proste, chociaż dojście do prawdziwej wprawy pewnie zajmie nieco czasu. Ponadto mechanika rozgrywki może przypomnieć starym fanom kultowe Deluxe Ski Jump.

Prostota kluczem do sukcesu

W menu głównym do wyboru mamy dwie opcje rozgrywki. Pierwszą z nich jest Trening, w którym do wyboru jest pięć skoczni różniących się wyglądem, wielkością i kształtem: dwie polskie – w Zakopanem i Wiśle, a także z Planicy (Słowenia), Oberstdorfu (Niemcy) i Innsbrucka (Austria). Po wybraniu jednej z nich, gracz rozpoczyna treningowe skoki, w których może wypracować swoją technikę.

Dzięki treningom w pierwszym trybie, później można spróbować swoich sił w Turnieju, czyli drugim z trybów rozgrywki. Dopiero tutaj gracz może zobaczyć, jak daleko lub blisko mu do zostania prawdziwym mistrzem Skoków Narciarskich 2020, ponieważ wyniki jakie otrzymuje zostaną zapisane w rankingu wszystkich dotychczasowych graczy.

Sterowanie postacią w grze opiera się wyłącznie na klawiaturze. Wystarczą dosłownie trzy klawisze. Spacja posłuży zarówno do startu, wybicia się, jak i lądowania. Strzałkami prawo/lewo będzie można ustawić postać w odpowiedniej pozycji w czasie lotu.

Z pozoru sterowanie wydaje się banalnie proste, jednak w praktyce tak nie jest. Gracz musi brać pod uwagę siłę oraz kierunek wiatru, widoczne w prawym górnym rogu ekranu, które mają kluczowy wpływ na skok i ostatecznie na wynik.

Z racji, że gra jest przeglądarkowa, jedynym wymaganiem do jej uruchomienia jest stabilne łącze internetowe.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań240
Data aktualizacji14 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)