WindowsProgramowanieNarzędzia pomocnicze dla webmasterówSkyFonts
SkyFonts ikona

SkyFonts5.9.5.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SkyFonts to ciekawe i użyteczne narzędzie, z pomocą którego pobierzemy na nasz komputer udostępniane przez Google'a darmowe czcionki. Umożliwia ono także zarządzanie czcionkami zakupionymi na łamach serwisu fonts.com.

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów oraz bardzo prostej obsługi z pewnością zadowoli większość użytkowników komputera, którzy zajmują się tworzeniem stron internetowych lub od czasu do czasu muszą przygotować jakiś dokument tekstowy i chcieliby aby prezentował się on jak najlepiej. Z pomocą SkyFonts możemy zarządzać czcionkami pobieranymi z fonts.com lub Google Fonts. O ile fonty dostępne w pierwszym z wymienionych serwisów należy najpierw zakupić, tak czcionki udostępniane przez Google są w pełni darmowe i korzystać z nich można na zasadach open source.

Zbiór czcionek w obrębie Google Fonts zawiera ponad 1100 wysokiej jakości fontów, które do niedawna wykorzystywane mogły być głównie przez webmasterów na tworzonych przez nich stronach internetowych poprzez ich odpowiednie zaimportowanie. SkyFont daje nam możliwość pobrania wybranych czcionek na dysk lokalny i użytkowanie ich w trybie offline. Dostępne są one w systemie jak wszystkie inne czcionki oraz wykorzystywane mogą być z poziomu dowolnej aplikacji - np. edytora tekstu, narzędzi do projektowania grafiki czy stron internetowych. Użytkownik może również zapisać wybrane czcionki na dowolnym nośniku danych i instalować je (bez konieczności korzystania z SkyFont) na innych komputerach.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 053
Data aktualizacji15 lut 2019
Rozmiar pliku5.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SkyFonts ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)