Skype 5.3 dla Windows z poprawionymi połączeniami wideo

08.04.2011 12:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ukazała się wersja 5.3 popularnego komunikatora Skype. W wersji dla systemu Windows wprowadzono między innymi poprawki w połączeniach wideo między użytkownikami.

Wygląda na to, że użytkownicy korzystający ze Skype w systemie Windows nie muszą czekać tak długo na aktualizacje, co użytkownicy Linuksa. Ukazała się właśnie wersja 5.3 komunikatora dla systemu firmy Microsoft. Najważniejsza nowość, jak czytamy na blogu Skype, to poprawiona jakość odbieranego obrazu wideo w połączeniach z urządzeniami mobilnymi. Do drobniejszych zmian zalicza się między innymi wyświetlanie informacji o obecności kontaktu w profilach kart czy możliwość zmiany tematu rozmowy w nagłówku okna konwersacji.

Skype wprowadził też szereg poprawek w wersji 5.3 programu. Dotyczą one między innymi obsługi kontaktów z Outlooka, podpowiedzi numerów telefonicznych, dzielenia ekranu, połączeń czy wysyłania plików. Pełna ich lista dostępna jest na blogu producenta. Poinformowano również o dwóch nadal istniejących błędach, które związane są ze współpracą programu z Internet Explorerem.

Skype 5.3 dla systemu Windows można pobrać z działu PROGRAMY -> Internet i komunikacja -> Komunikatory internetowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także