Skype 5 beta dla systemu Windows

14.05.2010 11:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pojawiła się wersja 5.0 beta 1 popularnego komunikatora internetowego Skype. Programiści wprowadzili istotne zmiany w programie - między innymi pojawiła się możliwość czatu grupowego w trybie wideo.

W komunikatorze Skype 5 możemy do wspólnej rozmowy wideo zaprosić nawet 5 osób. Dzięki takiemu rozwiązaniu można przeprowadzić niewielką konferencję albo skontaktować się jednocześnie z kilkoma znajomymi z różnych części świata. W związku z wprowadzeniem wideoczatu grupowego programiści zmienili nieco wygląd interfejsu rozmowy. W nowej wersji skupiono się na otwartych już rozmowach, natomiast pozostałe konwersacje i funkcje na ten czas znikają. Chodzi o to, aby nieaktywne elementy nie przeszkadzały podczas rozmowy. Mniejsze zmiany dotyczą poprawionego działania galerii zdjęć, poprawiono także wydajność współpracy wtyczek z niektórymi stronami internetowymi. Naprawiono również obsługę niektórych kamer internetowych, działanie dzwonka, a przycisk Test po przeprowadzeniu testu zmienia się w Record.

Zespół Skype informuje, że wersja beta programu może zawierać jeszcze błędy i działać niestabilnie. Programiści zachęcają do zapoznania się z listą znanych problemów, które mogą wystąpić. Skype 5.0 beta 1 nie obsługuje systemu Windows 2000.

Aplikację można pobrać z naszego vortalu. Dostępna jest w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)