iOSKomunikacja/społecznośćKomunikatorySkype for Business
Skype for Business ikona

Skype for Business

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Skype for Business dawniej znany pod nazwą Lync 2013 to narzędzie do komunikacji stworzone z myślą o biznesie. Wymaga posiadania konta w jednej w jednej z usług: Lync, Skype dla biznesu, Office 365.

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik przedstawiający możliwości aplikacji. Następnie czeka nas logowanie na nasze konto. Choć głównym zadaniem Skype for Business jest komunikacja, to aplikacja posiada wiele innych, drobnych narzędzi pomagających w zarządzaniu pracą. Obecność części z nich jest zależna od konfiguracji serwera, konkretnego regionu czy też pakietu z jakiego korzystamy.

Podobnie jak w aplikacji Skype komunikacja może przebiegać za pomocą połączeń głosowych, wideo oraz czatu, w tym grupowych. Skype for Business umożliwia także udostępnianie dodatkowych treści podczas spotkań i prezentacji. Z poziomu programu możemy także zarządzać rozmowami i spotkaniami.

Interfejs programu jest intuicyjny i wpisuje się w specyfikę iOS. Nikt kto korzystał z normalnej wersji Skype'a nie powinien mieć problemów z obsługą jego firmowej wersji. Sama aplikacja choć darmowa, jest tylko dodatkiem do płatnej usługi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań393
Data aktualizacji8 cze 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Skype for Business ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)