Skype Voice Changer3.0.0

WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioSkype Voice Changer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Skype Voice Changer to niewielkie i darmowe narzędzie, umożliwiające manipulowanie barwą naszego głosu podczas rozmowy na Skype. Z jego pomocą, przy niewielkim wysiłku, zmodyfikujemy rejestrowany przez mikrofon głos np. na głos dziecka lub postaci z kreskówki.

Aplikacja oferuje zestaw kilkunastu efektów dźwiękowych, których odpowiednie skonfigurowanie pozwala w czasie rzeczywistym zmieniać barwę naszego głosu. W zależności od efektu, którego zdecydujemy się użyć oferowane są różne opcje konfiguracyjne do dostosowywania wielu atrybutów manipulowanego dźwięku. Skype Voice Changer pozwala na łączenie dostępnych w programie efektów w celu osiągnięcia pożądanej barwy głosu.

Skype Voice Changer pomimo mylącej nazwy wykorzystywany może być nie tylko w połączeniu z komunikatorem Skype. Z jego poziomu manipulować możemy brzmieniem dowolnej piosenki czy też materiału audio w formacie MP3 i WAV. Aplikacja z powodzeniem wykorzystywana może być również przy nagrywaniu różnego rodzaju prezentacji, dubbingów do filmów czy gier itp.

Udostępnij
Skype Voice Changer 3.0.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.33 oceny
Twoja ocena
ProducentMark Heath
Liczba pobrań56 634
Data aktualizacji31 sty 2018
Rozmiar pliku4.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)