bEiesjoB

SkyRoads

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jeżeli chodzi o zawarcie ogromnych pokładów radości w grze opartej na prostym pomyśle, niezapomniane SkyRoads nie ma sobie równych. Tytuł wydany kilkadziesiąt lat temu wciąż cieszy się dużą popularnością, ponieważ tak wciągających projektów zręcznościowych po prostu już się nie robi. Brawa należą się jego twórcom, którzy w pewnym momencie uczynili dzieło zupełnie darmowym, by każdy mógł je wypróbować.

bEiesjoD

Zabawa opiera się na sunięciu małą jednostką kosmiczną po tytułowych podniebnych drogach. Należy dostać się do tunelu stanowiącego koniec danej trasy, co oczywiście nie będzie łatwe. Sterowanie ograniczono do minimum, gdyż mamy przyśpieszenie, hamulec, lot na boki plus skok. Liczy się zręczność. Nie ma limitu żyć, lecz każde wpadnięcie w przepaść czy rozbicie jednostki o krawędź powoduje, że cofamy się do samego początku. Przebyty dystans pokazuje czujnik w lewym dolnym rogu ekranu.

Nie można grać za wolno, bo chociaż paliwo zużywa się wyłącznie przy faktycznym mknięciu przed siebie, zawsze maleje za to poziom tlenu, robiący trochę za licznik. Kolejne poziomy są oczywiście coraz trudniejsze. Trzeba nie tylko przeskakiwać między alejkami, ale tez zważać na kolory dróg, bo te mogą przyśpieszać statek, spowalniać go, być śliskie jak lód lub po prostu niszczyć nas przy dotknięciu (różowe). Cierpliwości...Uwaga!Do zabawy potrzebne będzie ściągnięcie i uruchomienie programu DOSBox. Polecamy również zapoznać się z poradnikiem wideo odnośnie jego prawidłowej konfiguracji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
SkyRoads nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań881
Data aktualizacji24 lis 2015
Rozmiar pliku0.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiesjpi
bEiesjpz