AndroidKomunikacja/społecznośćWiadomości SMS i MMSSkytale
Skytale ikona

Skytale1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji Skytale stworzonej przez firmę TrustPort użytkownicy urządzeń mobilnych oraz tradycyjnych komputerów mogą wysyłać do siebie zabezpieczone wiadomości. Producent w ramach swojej aplikacji do tego celu wykorzystuje mechanizmy szyfrowania.

TrustPort Skytale to szybki sposób na tworzenie bezpiecznych wiadomości. Po wpisaniu treści w formacie tekstowym użytkownik wpisuje hasło szyfrowania, a następnie wybiera sposób przekazania zabezpieczonej wiadomości. Może wysłać ją poprzez SMS, poprzez email, a także skopiować do schowka systemowego w celu użycia w innej aplikacji. W ten sposób przekazana treść jest zabezpieczona przed dostępem ze strony trzecich, niepowołanych osób. Odbiorca musi oczywiście znać hasło, aby odszyfrować otrzymaną wiadomość. Aplikacja pomimo braku interfejsu w języku polskim jest bardzo prosta w obsłudze.

Poprzez ustawienia użytkownik może np. wymusić automatyczne czyszczenie wiadomości zaraz po jej przesłaniu (w celu usunięcia, a więc najlepszej ochrony oryginału). Skytale może również wykrywać próby odwoływania się do schowka przez inne aplikacje i o tym informować, a także automatycznie czyścić go po rozszyfrowaniu otrzymanej wiadomości. Niewielki licznik wyświetlany w trakcie pisania informuje, z jak wielu wiadomości SMS będzie potrzebnych do przesłania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTrustPort
Liczba pobrań108
Data aktualizacji3 cze 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Skytale ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)