Słaba grafika w GTA V na PC? Spokojnie, gra też dostanie modyfikację iCEnhancer

Słaba grafika w GTA V na PC? Spokojnie, gra też dostanie modyfikację iCEnhancer

11.05.2015 10:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czekający cierpliwie na Grand Theft Auto V komputerowcy mogli jako tako dotrwać do premiery tej edycji tytułu, wracając na chwilę do GTA IV z modyfikacjami graficznymi. Dzięki niezwykle popularnemu iCEnhancerowi, ta niemal siedmioletnia pozycja z PC potrafi wciąż zachwycać pod kątem oprawy. Rzecz jasna fani dokonań Rockstar nie zasypiają niemniej gruszek w popiele i powstaje wersja moda dla ostatniej gry studia.

Wczesny iCEhancer dla GTA V PC
Wczesny iCEhancer dla GTA V PC

Odpowiedzialny za iCEnhancera Hayssam Keilany dał znać społeczności skupionej wokół jego pracy, że powoli zaczął się ze współpracownikami przyglądać, jakie to poprawki by warto do produktu wprowadzić. W pierwszej kolejności ograniczył wszędobylską mgłę, zmodyfikował barwę słońca i wodę, a także zajął się usunięciem pewnych efektów, stanowiących naleciałości z konsol. Te zmiany nie rzucają się jakoś szczególnie w oczy, najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że w perspektywie najbliższych kilku miesięcy oraz potem lat, GTA V ewoluowało będzie nam graficznie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Ogłoszenie jest o tyle świetną niespodzianką, że po wydaniu iCE 3.0 dla Grand Theft Auto IV PC mówiło się o porzuceniu projektu przez jego twórcę. Zrobił tyle dobrego dla komputerowych wirtualnych bandytów, a zebrał wiele nieprzychylnych opinii, więc niby postanowił w pewnym momencie po prostu wszystko odłożyć do szafy. Jak widać, zatęsknił do grzebania w kodzie. Na swoim Facebooku zbiera wszelkie uwagi, co do kolejnych opcji do wprowadzenia do gry albo z niej wyrzucenia dla poprawy działania.

GTA 5 PC Mods iCEnhancer Graphics Mod

Na co należy się nastawiać? Patrząc po GTA IV, na pewno pojawią się różnorakie paczki z lepszymi teksturami, bądź też takimi zupełnie zmieniającymi wygląd pewnych lokacji, pojazdów i obiektów. Dojdzie do tego na bank dalsza zabawa z oświetleniem, bardziej realistyczne warunki atmosferyczne, a także zestaw ciekawych filtrów graficznych. Wraz z kolejnymi wersjami modyfikacji, będzie ona oczywiście usprawniana, żeby upiększanie tytułu nie odbijało się zbytnio na wydajności. Warto przy okazji zauważyć, że w sieci pojawiła się ostatnio masa drobnych, w sumie humorystycznych modów: od oferujących opcję wcielenia się w dowolnego zwierzaka, przez strzelanie autami, po zatopienie miasta i przyległych obszarów lub też przeciwnie, usunięcie wody z mapy...

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)