iOSAkcesoriaBudzikiSleep Cycle
Sleep Cycle ikona

Sleep Cycle

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sleep Cycle to wysoko oceniany, „inteligentny” budzik. Aplikacja analizuje fazy snu na podstawie ruchów ciała śpiącego, dzięki czemu potrafi wybudzić nas w optymalnym momencie, gdy sen jest płytki.

Sleep Cycle wykorzystuje akcelerometr lub mikrofon do rejestrowania ruchów podczas snu, dzięki czemu jest w stanie określić jego fazę. Aby aplikacja działała poprawnie, niezbędne jest położenie smartfona na materacu łóżka lub na szafce nocnej, znajdującej się możliwie blisko miejsca spania snu.

Sleep Cycle wybierze odpowiedni moment, gdy sen jest najpłytszy, w wyznaczonym 30-minutowym przedziale czasowym. Przebieg naszego snu możemy przeglądać na wykresach, które synchronizują się z systemową aplikacją Zdrowie w iOS.

Aplikacja jest darmowa, jednak część funkcji dostępna jest po wykupieniu opcjonalnej subskrypcji Premium. Za opłatą otrzymujemy między innymi możliwość synchronizacji danych z chmurą Sleep Cycle, współpracę z żarówkami Philips HUE, funkcję porównywania jakości naszego snu z innymi użytkownikami aplikacji, a także funkcję, która pozwala sprawdzić jaki wpływ na nasz sen ma pogoda lub duża ilość kofeiny.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNorthcube AB
Liczba pobrań201
Data aktualizacji25 paź 2022
Rozmiar pliku48.30 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Sleep Cycle ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)