iOSZdrowie i aktywnośćRelaks i koncentracjaSleepio - the sleep improvement app
Sleepio - the sleep improvement app ikona

Sleepio - the sleep improvement app

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sleepio - the sleep improvement app to aplikacja, która stawia sobie bardzo ambitne zadanie. Chce usprawnić nasze zasypianie i sen.

W tym celu prezentuje zestaw narzędzi w formie ankiety, które pozwolą lepiej sprecyzować nasze problemy (bądź też nawyki) odnośnie spania. Nie musimy ich wszystkich od razu wypełniać, ale mogą być pomocne.

Trzon aplikacji stanowi asystent, który swoim głosem pomaga nam zasnąć. Rola użytkownika ogranicza się do położenia i wsłuchania w jego komendy. Sami możemy również wybrać jeden z wielu scenariuszy o jaki będzie oparta metoda zasypiania i opowiadana w nim historia.

Autorzy aplikacji zapewniają o naukowym potwierdzeniu skuteczności takich metod. Jest to jednak element, który każdy musi sprawdzić indywidualnie. Pewną barierą może być język. Zarówno interfejs jak i wszystkie komunikaty są w języku angielskim. Na szczęści lektor wygłasza je spokojnie i bardzo wyraźnie. Aplikacja jest dostępna za darmo, niestety późniejsze korzystanie wymaga wykupienia abonamentu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań58
Data aktualizacji27 mar 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Sleepio - the sleep improvement app ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)