bDYZZjCd
Sleepwalker's Journey ikona

Sleepwalker's Journey1.2

Strona głównaiOSGryZręcznościoweSleepwalker's Journey
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sleepwalker's Journey należy do popularnego na urządzeniach mobilnych gatunku gier zręcznościowo-logicznych. Za jej stworzenie odpowiada rodzime studio 11 bit studios, znane z takich hitów jak seria Anomaly czy też This War of Mine.

bDYZZjCf

Rola gracza jest bardzo prosta. Musimy pomóc bohaterowi dotrzeć punktu A do punktu B. W tym przypadku będzie to łóżko. Biorąc pod uwagę, że nasz bohater lunatykuje musimy uchronić go przed wszystkim niebezpieczeństwami. W tym momencie do głosu dochodzą elementy logiczne i zręcznościowe.

Na trasie znajdziemy wiele obiektów, które możemy przesuwać, przenosić, bądź też w innych sposób wchodzących w interakcje z naszym bohaterem. Od właściwego ich zastosowania zależy nie tylko wykonanie misji, ale również ukończenie poziomu z maksymalną oceną. Choć początkowe zadania mogą się wydać nudne, z czasem poziom trudności odczuwalnie rośnie.

Kolejną mocną stroną Sleepwalker's Journey jest jej oprawa. Zarówno śliczna grafika jak i klimatyczna, senna muzyka sprawiają bardzo dobre wrażenie i dodatkowo przykuwają do gry. Dla fanów takich gatunków pozycja obowiązkowa. Szkoda tylko, że od dawna autorzy nie urozmaicili jej o nowe poziomy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań50
Data aktualizacji7 gru 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Sleepwalker's Journey ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYZZjCK
bDYZZjDb