WindowsArchiwumProgramy archiwalneSleepy

Sleepy6.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program służący do zamykania systemu w określonym czasie. Umożliwia zamykanie w ustalone dni o określonym czasie, zamykanie systemu gdy nikt nie jest zalogowany. Umożliwia restart, zamknięcie systemu lub wyłącznie komputera. W przypadku gdy są otwarte, niezapisane dokumenty program umożliwia ich zapisanie. Sleepy umożliwia synchronizację zegara z czasem pobranym z Internetu. Daje możliwość ograniczenia użycia komputera przez określoną liczbę godzin po zamknięciu systemu, automatycznie zamyka niereagujące aplikacje przed zamknięciem systemu. Sleepy umożliwia również ustanowienie hasła.

Uwaga! Polską nakładkę można pobrać w dziale: PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje. Jest ona autorstwa twórców serwisu lomsel.com.pl.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentSashazur, LLC
Liczba pobrań18 545
Data aktualizacji29 cze 2005
Rozmiar pliku1.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)