Sleepy6.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program służący do zamykania systemu w określonym czasie. Umożliwia zamykanie w ustalone dni o określonym czasie, zamykanie systemu gdy nikt nie jest zalogowany. Umożliwia restart, zamknięcie systemu lub wyłącznie komputera. W przypadku gdy są otwarte, niezapisane dokumenty program umożliwia ich zapisanie. Sleepy umożliwia synchronizację zegara z czasem pobranym z Internetu. Daje możliwość ograniczenia użycia komputera przez określoną liczbę godzin po zamknięciu systemu, automatycznie zamyka niereagujące aplikacje przed zamknięciem systemu. Sleepy umożliwia również ustanowienie hasła.

Uwaga! Polską nakładkę można pobrać w dziale: PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje. Jest ona autorstwa twórców serwisu lomsel.com.pl.

Udostępnij
Sleepy 6.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentSashazur, LLC
Liczba pobrań18 542
Data aktualizacji29 cze 2005
Rozmiar pliku1.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)