WindowsGrafikaModelowanie 3DSlic3r
Slic3r ikona

Slic3r1.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Slic3r to jeden z lepszych programów do konwersji modelu 3D na plik do wydrukowania na drukarce 3D. Program może przygotować kod dla drukarek RepRap (Prusa Mendel, MendelMax, Huxley, Tantillus i inne), Ultimaker, Makerbot, Lulzbot AO-100, TAZ, MakerGear M2, Rostock, Mach3, Bukobot i wielu innych. Programu można używać z graficznym interfejsem użytkownika lub z linii poleceń.

Program pozwala wybrać takie parametry, jak średnica otworu wylotowego ekstrudera, średnica filamentu, rozmiar i temperatura platformy, zakres temperatur pracy ekstrudera dla danego filamentu. Po załadowaniu modelu można go przeskalować, ustawić kilka modeli na platformie, podzielić je oraz naprawić wiele problemów, jakie mogą wystąpić w siatce. Wiele z nich zostanie poprawionych automatycznie.

W ustawieniach można zmienić sposób wypełniania brył, parametry podpórek i podstawki, szybkość drukowania i parametry dla drukarek o kilku ekstruderach.

Model zostanie podzielony na warstwy do wydrukowania. Każdą z nich można obejrzeć osobno w specjalnym widoku.

Model można wyeksportować w formacie STL lub jako G-code (kod dla maszyny). Można też zapisywać warstwy jako kształty wektorowe w formacie SVG.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 860
Data aktualizacji11 lis 2018
Rozmiar pliku27.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Slic3r ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)