WindowsArchiwumProgramy archiwalneSlimComputer

SlimComputer1.3.30878

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SlimComputer to niewielkie narzędzie, pozwalające oczyścić nowo zakupiony komputer z nieprzydatnych komponentów instalowanych w systemie przez dystrybutora sprzętu. Z jego pomocą usuniemy m.in. wersje testowe i promocyjne programów, różnego typu paski narzędziowe oraz reklamowe linki do stron internetowych.

Celem programu jest oczyszczanie nowych komputerów ze zbędnych komponentów, dostarczanych wraz z systemem przez większość dystrybutorów. Pozwala to nie tyle odzyskać wolną przestrzeń na dysku, co również w przypadku np. aplikacji uruchamianych wraz z Windowsem zwiększyć ogólną wydajność komputera. Dzięki SlimComputer usuniemy także zbędne i często problematyczne w odinstalowaniu paski narzędziowe z przeglądarki internetowej. Gdy zdecydujemy, że chcielibyśmy przywrócić system do pierwotnego stanu, z pomocą przychodzi nam funkcja Restore, umożliwiająca "odzyskiwanie" wszystkich wcześniej usuniętych składników.

Dodatkowo SlimComputer wyposażony został w znane z SlimCleanera narzędzia do optymalizacji systemu i odinstalowywania z niego wszelakiego oprogramowania. Podobnie jak wspomniane narzędzie oferuje ono ciekawy mechanizm opiniowania, który na podstawie doświadczeń innych użytkowników pozwala dobrać optymalne ustawienia dla programów, a także komponentów i usług uruchamianych wraz z systemem operacyjnym. Co istotne, program automatycznie poddaje testom antywirusowym wszystkie działające procesy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.99 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań13 312
Data aktualizacji11 lip 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)