WindowsGryZręcznościoweSloth Patrol 1.0

Sloth Patrol 1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sloth Patrol to wymagająca ponadprzeciętnych zdolności zręcznościowych oraz niesamowitej szybkości reakcji gra zręcznościowa, w której zasiadamy za sterami małego statku kosmicznego. Naszym zadaniem jest utrzymanie się przy życiu najdłużej jak to tylko możliwe zestrzeliwując jak największą liczbę wrogich jednostek przy jednoczesnym podbijaniu dorobku punktowego.

Bawić możemy się w dwóch trybach. Pierwszy to klasyczny Survival czyli za wszelką cenę unikamy ataków wrogich statków, drugi zaś przy takich samych założeniach wprowadza elementy fabuły. Okazuje się, że gdzieś w odległej galaktyce mroczne oposy budują broń przeciw znienawidzonym leniwcom, co oczywiście jest pastiszem filmów z serii Gwiezdne Wojny. Jeden dzielny zwierzak, w którym moc jest leniwa, przeciwstawia się agresorowi ruszając do boju.

Gra stawia raczej na ilość obiektów mogących nas strącić na ekranie niż na sztuczną inteligencję przeciwników. Gonią oni ciągle za nami, a głównym problemem jest nie tyle ich zbijanie, bowiem zbytnio wytrzymałe nie są, co unikanie kolejnych zmasowanych natarć.

Porażka boli, gdyż w grze ma się tylko jedno życie, a utrata statku oznacza najzwyczajniej w świecie zaczynanie wszystkiego od początku. Dla ułatwienia na planszach często można spotkać wybuchające bomby, okazjonalnie pojawią się również różnego rodzaju dopalacze jak spowolnienie czasu czy szybszy strzał. Opanować zdenerwowanie pomaga spokojna muzyka, kojąca nerwy, zaś skoncentrować się na akcji pozwala oszczędna, ale efektowna grafika.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 060
Data aktualizacji1 wrz 2013
Rozmiar pliku50.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)