AndroidEdukacja i naukaSłowniki i translatorySłownik PWN-Oxford
Słownik PWN-Oxford ikona

Słownik PWN-Oxford1.0.24

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Słownik PWN-Oxford to aplikacja przydatna dla osób, które szukają rzetelnego, profesjonalnego słownika angielskich słów oraz idiomów.

Program został wydany przez wydawnictwo PWN, które słynie z produktów o wysokiej jakości merytorycznej oraz naukowej. To sprawia, że aplikacja Słownik PWN-Oxford jest warta uwagi.

Co znajdziemy w aplikacji? Oferuje ona bazę danych liczącą ok. 100 tys. polskich oraz angielskich zwrotów, słówek i idiomów, a także ok. słownik słów specjalistycznych dotyczący blisko 100 dziedzin pracy i nauki. Program pozwala też sprawdzić, jak dane słowo wymawia się zgodnie z akcentem amerykańskim oraz brytyjskim, ta opcja wymaga jednak dostępu do internetu w trakcie korzystania z aplikacji.

Listę możliwości oferowanych przez Słownik PWN-Oxford dopełnia wyszukiwarka treści, dzięki której łatwo można znaleźć potrzebne słówka, zwroty lub idiomy, a także swego rodzaju poradnik, który podpowiada najbardziej praktyczne i dopasowane do różnych kontekstów zasady użycia konkretnych zwrotów w języku angielskim. Z aplikacji można korzystać także wtedy, gdy nie mamy dostępu do internetu, wtedy jednak nie wszystkie jej funkcje będą dostępne.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań658
Data aktualizacji17 sie 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Słownik PWN-Oxford ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)