WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFSmallpdf
Smallpdf ikona

Smallpdf1.24.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Smallpdf to lekkie narzędzie do konwertowania dokumentów PDF pomiędzy wieloma popularnymi formatami, które stworzone zostało przy użyciu technologii Electron.

Aplikacja umożliwia wygodne, sprawne i naprawdę szybkie konwertowanie wspomnianych dokumentów do postaci plików Worda, Excela, Powerpointa lub JPG. Takie rozwiązanie pozwala m.in. uniknąć korzystania z często drogiego oprogramowania do edycji PDF, dając użytkownikowi możliwość łatwego modyfikowania zawartości dokumentów przy użyciu np. standardowego edytora tekstu typu Microsoft Word czy LibreOffice Writer. Kolejną ciekawą funkcją programu jest możliwość kompresji dokumentów PDF, która potrafi zmniejszyć rozmiar pliku wyjściowego nawet o 30%.

To jednak nie wszystko. Według zapowiedzi twórców już niebawem Smallpdf wyposażony zostanie dodatkowo w narzędzia przeznaczone do edycji, podziału i łączenia dokumentów PDF, a także ich rotacji, podpisywania i zabezpieczania.

Aplikacja udostępniona została w wersjach dla Windowsa i Mac OS-a.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu zaledwie przez 3 dni. Nie posiada ona żadnych innych ograniczeń.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 760
Data aktualizacji29 wrz 2019
Rozmiar pliku95.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Smallpdf ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)