AndroidAkcesoriaBudzikiSmart Alarm Clock
Smart Alarm Clock ikona

Smart Alarm Clock1.2.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Smart Alarm Clock to pozornie kolejna zwykła aplikacja, która pozwala na ustawienie budzika, ale na tle tego typu programów wyróżnia się bardzo ciekawym rozwiązaniem.

Narzędzie automatycznie dostosowuje godzinę budzenia w zależności od pogody. Wyobraźmy sobie sytuację, w której aplikacja budzi użytkownika 15 minut wcześniej niż zwykle, gdyż na zewnątrz przez ostatnich osiem godzin była minusowa temperatura i wystąpiły opady śniegu (około 5 cm). Ten dodatkowy czas możemy przeznaczyć na odśnieżenie samochodu. Jeśli spadł mroźny deszcz (2 mm), to program obudzi nas pół godziny przed standardowym czasem, w efekcie czego zdążymy zeskrobać lód z szyb naszego auta.

Smart Alarm Clock pozwoli również cieszyć się pięknym dniem, na przykład w weekend, budząc użytkownika godzinę wcześniej, o ile jest ładna pogoda. Gdy natomiast okaże się, że niebo będzie zachmurzone przez najbliższe sześć godzin, alarm włączy się 60 minut później, więc będziemy mogli się bardziej wyspać.

Osoby, które pracują na dworze także mogą skorzystać z programu Smart Alarm Clock. Funkcja automatycznego anulowania budzika zostanie aktywowana wówczas, gdy zapowiadane są opady deszczu (minimum 2,5 cm). Z narzędzia warto zrobić użytek także wtedy, gdy zamierzamy oddać się swojemu hobby. Nie ma sensu wstawać na ryby skoro świt, gdy na zewnątrz przez najbliższych kilka godzin ma padać deszcz (co najmniej 0,6 cm).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań68
Data aktualizacji13 sty 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Smart Alarm Clock ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)