WindowsBiuroRozpoznawanie tekstów OCRSmart OCR
Smart OCR ikona

Smart OCR4.3.9.244

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Smart OCR to program, dzięki któremu przeprowadzimy konwersję zeskanowanych dokumentów do edytowalnych plików tekstowych. Narzędzie wykorzystuje funkcję optycznego rozpoznawania znaków (OCR).

Niekiedy zdarza się, że otrzymujemy ważne materiały w formie obrazu graficznego i musimy ręcznie przepisać je w edytorze tekstu. Aby jednak zyskać czas, powinniśmy skorzystać z aplikacji Smart OCR, gdyż ta natychmiastowo zamieni jakikolwiek plik na dokument, który otworzymy za pomocą Worda (jako DOC lub RTF), Excela (XLS) lub dowolnej przeglądarki PDF-ów. Smart OCR wspiera również format HTML.

Podczas wykonywania operacji konwertowania, Smart OCR nie wprowadza żadnych zmian (np. w formatowaniu), więc zarówno materiał źródłowy, jak i wyjściowy prezentują się identycznie. Mowa w tym przypadku o tekstach, zdjęciach, listach wypunktowanych, nagłówkach, kolumnach i wielu innych elementach znajdujących się w pierwotnej wersji pliku.

Jeśli zajdzie taka konieczność, będziemy mogli ponadto wprowadzić niezbędne poprawki za pomocą wbudowanego edytora tekstu. Smart OCR zaoferuje nam możliwość zmiany typu i rozmiaru czcionki, pozwoli na pogrubienie czy też podkreślenie wybranych fragmentów, wyróżnienie ich kursywą i nie tylko.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSmartSoft
Liczba pobrań1 554
Data aktualizacji26 lip 2018
Rozmiar pliku52.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Smart OCR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)