bEpUfJRx
Smart OCR ikona

Smart OCR4.3.9.244

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Smart OCR to program, dzięki któremu przeprowadzimy konwersję zeskanowanych dokumentów do edytowalnych plików tekstowych. Narzędzie wykorzystuje funkcję optycznego rozpoznawania znaków (OCR).

bEpUfJRz

Niekiedy zdarza się, że otrzymujemy ważne materiały w formie obrazu graficznego i musimy ręcznie przepisać je w edytorze tekstu. Aby jednak zyskać czas, powinniśmy skorzystać z aplikacji Smart OCR, gdyż ta natychmiastowo zamieni jakikolwiek plik na dokument, który otworzymy za pomocą Worda (jako DOC lub RTF), Excela (XLS) lub dowolnej przeglądarki PDF-ów. Smart OCR wspiera również format HTML.

Podczas wykonywania operacji konwertowania, Smart OCR nie wprowadza żadnych zmian (np. w formatowaniu), więc zarówno materiał źródłowy, jak i wyjściowy prezentują się identycznie. Mowa w tym przypadku o tekstach, zdjęciach, listach wypunktowanych, nagłówkach, kolumnach i wielu innych elementach znajdujących się w pierwotnej wersji pliku.

Jeśli zajdzie taka konieczność, będziemy mogli ponadto wprowadzić niezbędne poprawki za pomocą wbudowanego edytora tekstu. Smart OCR zaoferuje nam możliwość zmiany typu i rozmiaru czcionki, pozwoli na pogrubienie czy też podkreślenie wybranych fragmentów, wyróżnienie ich kursywą i nie tylko.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Smart OCR 4.3.9.244wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSmartSoft
Liczba pobrań952
Data aktualizacji26 lip 2018
Rozmiar pliku51.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Smart OCR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpUfJSv