Smart Scroll ikona

Smart Scroll4.3.7

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Smart Scroll to program dodający do systemu OS X zaawansowane ustawienia rolki myszy (scrolla) lub panelu dotykowego Apple Magic Mouse.

Aplikacja instaluje swoją ikonę w Preferencjach systemowych, gdzie można dokonać wszelkiej konfiguracji. Za pomocą Smart Scroll możemy w pełni dostosować działanie przewijania myszki do własnych potrzeb. Standardowo w systemie OS X nie ma możliwości przyspieszenia jego działania. Opisywana aplikacja oferuje taką opcje zarówno dla standardowej myszy z rolką jak i dla Apple Magic Mouse.

To oczywiście nie koniec możliwości programu. Można na przykład ustawić samoczynne przewijanie, gdy kursor znajdzie się u góry paska przewijania, a także automatyczne przewijanie aktywowane poprzez wybrany klawisz.

Smart Scroll to narzędzie, które uzupełnia system OS X o brakujące zaawansowane ustawienia przewijania. Docenią go szczególnie użytkownicy, zdaniem których przewijanie działa zbyt wolno. Program dostępny jest w darmowej 15-dniowej wersji trial. Pełną wersje można zakupić na stronie dewelopera.

Udostępnij
Smart Scroll 4.3.7wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentMarcmoini
Liczba pobrań374
Data aktualizacji17 lis 2017
Rozmiar pliku1.61 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Smart Scroll ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)