bECmrxgB
SMART Utility ikona

SMART Utility3.23

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SMART Utility to niewielkie narzędzie przeznaczone do nadzorowania pracy dysków podłączonych do Maka. Poza wbudowanym dyskiem jest w stanie odczytać informacje także o niektórych dyskach USB, FireWire i Thunderbolt.

bECmrxgD

Dzięki SMART Utility można zdobyć niezbędne informacje na temat dysków Maka. Program wyświetla model, numer seryjny, numer dysku, wersje oprogramowania układowego, wersję złącza, a także inne parametry i charakterystyczne dla niego atrybuty. Ponadto program może przetestować dysk, sprawdzić jego żywotność i dowiedzieć się, jakie błędy napotkał w ostatnim czasie. Program pozwala także wprowadzić polecenia smartctl.

Ze SMART Utility można korzystać bezpłatnie przez 29 dni. Aby później skorzystać z programu, należy wykupić płatną licencję.

Udostępnij
SMART Utility 3.23wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań436
Data aktualizacji4 paź 2016
Rozmiar pliku6.26 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
SMART Utility ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECmrxhz