SmartDeblur ikona

SmartDeblur2.3

MacOSGrafikaNarzędzia dla fotografówSmartDeblur
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SmartDeblur to narzędzie do naprawiania rozmytych i poruszonych zdjęć. Dzięki niemu przywrócimy ostrość nawet bardzo niewyraźnym fotografiom.

Interfejs programu jest bardzo przyjazny i prosty w obsłudze. Wystarczy załadować zdjęcie, wybrać ręcznie rodzaj rozmycia lub zdać się na automatyczną detekcje.

SmartDeblur potrafi identyfikować różne wzory poruszenia. Aplikacja radzi sobie z usuwaniem rozmycia gaussowskiego zastosowanego celowo w programie graficznym, a także z rozmyciem spowodowanym niepoprawnie ustawioną ostrością na zdjęciach. Mamy możliwość korekty całej fotografii lub zaznaczonego obszaru. Intensywność działania algorytmu możemy dostosować za pomocą suwaków. Efekty działania można uznać za zadowalające. Warto poświęcić chwile czasu na dostosowanie ustawień, aby były one jak najlepsze.

Aplikacja pozwala otwierać zdjęcia w formacie jpg, png, bmp oraz tiff, natomiast efekty pracy w programie można zapisywać w jpg lub png. Program dostępny w wersji próbnej (trial), która nakłada na zapisane zdjęcia znak wodny. Pełną wersję zakupić można na stronie dewelopera.

Udostępnij
SmartDeblur 2.3wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSmartDeblur
Liczba pobrań479
Data aktualizacji9 lis 2015
Rozmiar pliku29.95 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
SmartDeblur ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)