SMARTKiss ikona

SMARTKiss1.1.33

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

To bazująca na geolokalizacji gra towarzysko-społecznościowa, w której zamiast biegać za nieistniejącymi fizycznie obiektami (jak na przykład w Pokemon GO), biegamy za innymi graczami, których lokalizacje wyświetlają się na ekranie radaru, początkowo mającego zasięg 500 metrów. Po upatrzeniu innego gracza, można mu wysłać zaproszenie na spotkanie. Co ma przekonać do tego, by do spotkania doszło?

Po pierwsze – osobisty profil, coś na kształt Tindera, gdzie oprócz zdjęcia i krótkiego opisu podaje się swoje zainteresowania i upodobania, wybrane z dość ogólnikowej listy. Po drugie, wzmocnienie pozycji w rankingu graczy. Dzięki spotkaniom można „pocałować” swoje telefony, tj. zeskanować wygenerowane kody QR. Wymiana tych kodów nie tylko daje dostęp do komunikacji z drugim graczem, ale też pozwala zwiększyć zasięg radaru, zwiększając w ten sposób szansę zapoznania innych osób.

Interesujący jest tu tryb premium: dostajemy możliwość korzystania z dodatkowych funkcji gry nie za pieniądze – lecz za polecenia innym znajomym. Każde udane polecenie wydłuży czas działania trybu premium o 30 dni.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentUNICATA
Liczba pobrań306
Data aktualizacji22 gru 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
SMARTKiss ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)