WindowsAkcesoriaKalkulatorySMath Studio
SMath Studio ikona

SMath Studio0.99.6839

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SMath Studio to bezpłatny i rozbudowany kalkulator do wykonywania różnych obliczeń matematycznych, przeliczania formuł oraz pisania dowolnego tekstu.

Posiada wygodny i intuicyjny interfejs, zawierający ogromną ilość przydatnych narzędzi i wbudowany edytor przypominający kartkę papieru, na którym wykonujemy szereg różnych prostych i skomplikowanych obliczeń matematycznych. Program obsługuje również dodatkowe wtyczki, które w pewnym stopniu rozszerzają funkcjonalność kalkulatora.

Korzystając z programu możemy przeliczać formuły matematyczne, obliczać proste i złożone macierze, ułamki, całki, granice, logarytmy, liczby zespolone, funkcje trygonometryczne, a także nawet tworzyć zaawansowane wykresy i różne języki programowania. Znajdziemy w nim też przydatny leksykon matematyczny i przykładowe obliczenia matematyczne.

SMath Studio potrafi rysować wykresy dwu i trójwymiarowe, drukować i zapisywać do pliku wykonane obliczenia, a także wstawiać gotowe wzory i funkcje. Wśród nich znajdziemy między innymi wzory na funkcje trygonometryczne, hiperboliczne oraz na liczby zespolone czy wektory. Oprócz tego w jego zasobach nie mogło zabraknąć gotowych wzorów do wykonywania prostszych obliczeń jak odejmowanie, dodawanie, mnożenie, dzielenie lub potęgowanie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.07 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań28 688
Data aktualizacji23 wrz 2018
Rozmiar pliku2.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SMath Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)