SmoothVideo Project ikona

SmoothVideo Project4.5.0.213

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SmoothVideo Project to program, który pozwala uzyskać bardzo wyraźny i niezwykle płynny obraz w filmach. Technologia wykorzystywana przez to narzędzie dotychczas była znana wyłącznie posiadaczom drogich sprzętów wyposażonych w odpowiednie funkcjonalności, natomiast teraz mogą zrobić z niej użytek także właściciele komputerów, instalując tę darmową aplikację.

Program umożliwia oglądanie wideo na komputerze przy użyciu interpolacji klatek. Pod tym niekoniecznie wiele mówiącym pojęciem kryje się dość sprytny mechanizm – okazuje się, że SmoothVideo Project generuje pośrednie klatki animacji pomiędzy tymi, które są już dostępne, tworząc w ten sposób wyjątkowo płynny obraz. Interpolacja klatek powinna być doskonale znana osobom, które uruchamiają filmy czy to na high-endowych pecetach czy też na projektorach. W przypadku opisywanego programu wystarczy komputer z procesorem średniej klasy oraz niemal dowolna karta graficzna.

SmoothVideo Project działa niemalże w tle – aplikacja pojawia się w formie ikony zasobnika systemu operacyjnego. Klikając na nią prawym przyciskiem myszy uzyskujemy dostęp do zróżnicowanych opcji, dzięki którym skonfigurujemy narzędzie do według potrzeb, określając chociażby sposób przycinania klatek czy rozdzielczość wyświetlanego obrazu.

Warto dodać, że na oficjalnej stronie SmoothVideo Project dostępna jest szczegółowa instrukcja użytkowania. Znajdują się na niej również inne przydatne informacje, w tym lista wspieranych odtwarzaczy wideo, obsługiwanych karta graficznych i zestawienie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Udostępnij
SmoothVideo Project 4.5.0.213wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
ProducentSVP Team
Liczba pobrań2 366
Data aktualizacji11 mar 2022
Rozmiar pliku9.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
SmoothVideo Project ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)