SMRecorder1.3.2

WindowsMultimediaTworzenie prezentacji i demonstracjiSMRecorder
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SMRecorder to ciekawy i bezpłatny program do przechwytywania sekwencji audio i wideo z naszego komputera, kamerki internetowej lub mikrofonu. Z powodzeniem wykorzystywany on może być do tworzenia materiałów szkoleniowych, prezentacji oraz wideo-tutoriali.

Program charakteryzuje się dużą prostotą obsługi i pomimo swoich małych rozmiarów oferuje całkiem spore możliwości. Z jego pomocą użytkownik zapisze sekwencję wideo z całego lub wybranej części obrazu, nagra dowolne dźwięki pochodzące z komputera lub mikrofonu, a także przechwyci obraz i dźwięk z kamerki internetowej. SMRecorder potrafi także wstawiać na zapisany obraz adnotacje w postaci grafiki, które posłużyć mogą jako dodatkowe instrukcje czy komentarze do nagrania.

SMRecorder po uruchomieniu dostępny jest z poziomu systemowego zasobnika. Przed rozpoczęciem nagrywania aplikacja tworzy nowe zadanie, dla którego użytkownik definiuje poszczególne ustawienia. Program pozwala zapisywać sekwencje o dowolnej długości, wybierać poziom kompresji wideo, liczbę klatek zapisywanych na sekundę, synchronizować dźwięk z obrazem, ukrywać na nagraniu kursor myszki, deklarować jakość nagrywanego dźwięku, liczbę kanałów i wiele więcej.

W zależności od typu nagrania narzędzie efekty swojej pracy zapisuje w różnych formatach. Obraz (wraz z dźwiękiem) z ekranu komputera zapisywany jest do pliku AVI, obraz z kamerki do WMV, a dźwięk z mikrofonu do MP3.

Udostępnij
SMRecorder 1.3.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.313 ocen
Twoja ocena
ProducentVideo2Down
Liczba pobrań94 238
Data aktualizacji20 cze 2014
Rozmiar pliku9.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)