SMS Sender1.0

WindowsArchiwumProgramy archiwalneSMS Sender
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny, bardzo prosty ale przydatny program, umożliwiający wysyłanie krótkich wiadomości SMS przy pomocy telefonu komórkowego, z którym istnieje możliwość skomunikowania się przy pomocy połączenia Bluetooth, podczerwień czy po prostu kabla USB lub RS. Przydatny szczególnie osobom, które nie lubią pisać wiadomości SMS używając klawiszy telefonu komórkowego - co jest niewygodne i długotrwałe. Wykonanie tej samej operacji z poziomu programu jest już dużo wygodniejsze, bowiem korzystać możemy z klawiatury komputera. W programie dostępne są archiwum wysłanych wiadomości, a także prosta książka telefoniczna, dzięki czemu (podobnie jak w telefonie) nie ma potrzeby wpisywać każdorazowo numerów adresatów wiadomości.

Niestety nie ma możliwości wysłania jednej wiadomości do kilku odbiorców, a dłuższe wiadomości nie są automatycznie dzielone na mniejsze. Uwaga! Nie jest to program do wysyłania SMS'ów poprzez bramki internetowe, naliczanie opłat za wysłane wiadomości odbywa się zgodnie z wybranym planem taryfowym.

Informacja Program jest dostepny bezpłatnie dla posiadaczy legalnych systemów Windows (przed pobraniem wymagana jest weryfikacja autentyczności systemu).
Udostępnij
SMS Sender 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań25 930
Data aktualizacji26 kwi 2006
Rozmiar pliku0.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)