WindowsArchiwumProgramy archiwalneSMS Sender

SMS Sender1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny, bardzo prosty ale przydatny program, umożliwiający wysyłanie krótkich wiadomości SMS przy pomocy telefonu komórkowego, z którym istnieje możliwość skomunikowania się przy pomocy połączenia Bluetooth, podczerwień czy po prostu kabla USB lub RS. Przydatny szczególnie osobom, które nie lubią pisać wiadomości SMS używając klawiszy telefonu komórkowego - co jest niewygodne i długotrwałe. Wykonanie tej samej operacji z poziomu programu jest już dużo wygodniejsze, bowiem korzystać możemy z klawiatury komputera. W programie dostępne są archiwum wysłanych wiadomości, a także prosta książka telefoniczna, dzięki czemu (podobnie jak w telefonie) nie ma potrzeby wpisywać każdorazowo numerów adresatów wiadomości.

Niestety nie ma możliwości wysłania jednej wiadomości do kilku odbiorców, a dłuższe wiadomości nie są automatycznie dzielone na mniejsze. Uwaga! Nie jest to program do wysyłania SMS'ów poprzez bramki internetowe, naliczanie opłat za wysłane wiadomości odbywa się zgodnie z wybranym planem taryfowym.

Informacja Program jest dostepny bezpłatnie dla posiadaczy legalnych systemów Windows (przed pobraniem wymagana jest weryfikacja autentyczności systemu).
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań26 015
Data aktualizacji26 kwi 2006
Rozmiar pliku0.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)