SnapFire1.10

WindowsArchiwumProgramy archiwalneSnapFire
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatna wersja aplikacji firmy Corel pozwalającej przeglądanie grafik oraz filmów, a także umożliwiającej również tworzenie pokazów slajdów, wysyłkę fotografii do znajomych, dodawanie różnego rodzaju efektów oraz prostą obróbkę (m. in. przycinanie grafik, redukcja czerwonych oczu, poprawianie jakości, konwersja do postaci czarno-białej i sepii). Za pomocą SnapFire można przygotowywać strony do albumów, kalendarze, pocztówki itp. Obsługa aplikacji jest banalnie prosta i mimo angielskiej wersji nie powinna nikomu przysporzyć kłopotów. Do SnapFire dołączone jest oprogramowanie umożliwiające wykrywanie kamer i urządzeń przenośnych na których znajdują się pliki grafiki czy filmy wideo.

Uwaga! 1. Program występuje także w płatnej odmianie Snapfire Plus wzbogaconej m.in. o funkcje pozwalające na podstawową obróbkę wideo, szablony, a także możliwość archiwizowania zdjęć na płytach CD/DVD. 30-dniową wersję testową Snapfire Plus można pobrać na stronie www.snapfire.com. 2. Producent oferuje do płatnej wersji programu także różne dodatki - np. Snapfire DVD Maker, umożliwiający nagrywanie pokazów slajdów na płytach DVD. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.snapfire.com.

Udostępnij
SnapFire 1.10wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań18 275
Data aktualizacji16 lis 2006
Rozmiar pliku15.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)