WindowsArchiwumProgramy archiwalneSnapfire Plus

Snapfire Plus1.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Komercyjna wersja aplikacji firmy Corel pozwalającej przeglądanie grafik oraz filmów, a także umożliwiającej tworzenie pokazów slajdów, wysyłkę fotografii do znajomych, dodawanie różnego rodzaju efektów oraz prostą obróbkę (m. in. przycinanie grafik, redukcja czerwonych oczu, poprawianie jakości, konwersja do postaci czarno-białej i sepii). Za pomocą SnapFire można przygotowywać strony do albumów, kalendarze, pocztówki itp. Wersja płatna programu wzbogacona jest o m.in. funkcje pozwalające na podstawową obróbkę wideo, szablony, a także możliwość archiwizowania zdjęć na płytach CD/DVD. Snapfire Plus może być ponadto wzbogacony o opcjonalne dodatki umożliwiające nagrywanie pokazów slajdów na płytach DVD.

Uwaga! 1. Program może wymagać podania numeru seryjnego. Aby go uzyskać należy zarejestrować się na stronach producenta, a po zakończonym procesie rejestracji kliknąć w przycisk "Download". Klucz zostanie przesłany na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. 2. Program występuje także w ograniczonej funkcjonalnie ale bezpłatnej odmianie. Informacje na ten temat, a także wersję instalacyjną do pobrania można znaleźć w tym samym dziale.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań5 414
Data aktualizacji27 gru 2006
Rozmiar pliku122.16 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)