WindowsArchiwumProgramy archiwalneSNARF

SNARF1.7.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SNARF (Social Network and Relationship Finder) to bezpłatny dodatek do programu Microsoft Outlook wyświetlający w dodatkowym okienku posortowane informacje o otrzymanych wiadomościach e-mail. Program analizuje wysyłaną i odbieraną pocztę, dzięki czemu ważne informacje, od osób z którymi często korenspondujemy są wyświetlane na samej górze. Taka forma prezentacji e-maili jest bardzo przydatna w sytuacjach gdy trzeba w krótkim czasie sprawdzić czekające na przeczytanie wiadomości. Dodatkowo, w warunkach o ograniczonej łączności i/lub przepustowości (np. laptop podłączony do Internetu za pomocą GPRS), SNARF pozwala na szybki podgląd listy wiadomości oczekujących na przeczytanie, bez konieczności uruchamiania programu pocztowego.

Uwaga! 1. Program wymaga zainstalowanego w systemie programu Microsoft Outlook w wersji 2003 lub 2002 (XP). Program nie pracuje z Outlook Express. 2. Do poprawnej pracy wymagana jest obecność blibliotek .NET Framework. Ich najnowszą wersję można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań4 031
Data aktualizacji8 gru 2005
Rozmiar pliku1.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)